BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

jooooo……

Reikia kažką su savim daryti. (nusprendžiu vakar)

(šiandien) Bandau viena sudoroti puspilnį vyno butelaitį , padėtis nepasitaiso- vyno pasirodo per mažai, šuo, neapsikentęs kvapo, išmauna kieman, o kaimynai iš trečio aukšto vėl pamazgomis laisto balkonines dracenas. A le -patylink muziką, paaugle. Imuosi plano numeris 2- komunikavimas.

Rokas kaip visada atskuba per penkioliką minučių, aišku, jam tik “bile” proga pagert. Tylomis išmaukiam pirmąjį butelį. Paaiškėja, kad blaivia galva Rokas manęs neklausys. Tenka taikytis prie padėties. Finale suprantu, kad  identitetui formuotis taip reikalingas socialinio ryšio palaikymas, man nė velnio nepadeda. Alkoholis taip pat, badytis mes nesibadom, tad nieko geresnio ir nesugalvosi.

- Prisimeni kaip važinėdavomės traukiniais skersai išilgai po visą Lietuvą (o je-zau!!!, čia ta girtumo stadija, kuri visada pradedama žožiais: “O tu atsimeni”; “Geri buvo laikai”; “Ech ta nostalgija” ir t.t….).- Rokas.

- Velnias, Rokai, prieš dvi valandas buvau nusižiūrėjus virvę, kuri galėtų atlaikyti mano kūną, kabantį palūbėj, o tu čia apie traukinius. ..Come on. Būk tu nors kartą normalus ir pasakyk kokia aš apgailėtina, - aš.

Atrodo Jis manęs nė nesiklauso. Mintyse ilgai dėlioja žodžius ir rakinėja pagalvės kutelius. Jėėėėė, blyn, jei visi savižudžiai reikiama akimirką šalia būtų turėję tokius draugus, tai būtų virtę žmogžudyste. Aš kiek kantresnė, ir Roko tyla man pažįstama. Kartais kelias valandas nepasako nė žodelyčio, o tada tik bam:

- Lynoja. Man į širdį lynoja kažkokiom pamazgom.

Neišgėręs nesuprasi, taip sakant.

Grįžkime prie tų traukinių.

- Ką aš ten? Ai, traukiniai. Tai va, šviesulėli, manau būtent iš jų išlipti tau niekada ir nereikėjo. Tu amžinas keleivis. Tas, kuris vienas išsitiesia per visą kupė suolelį ir piktai vėpso į kiekvieną užeinantį. Tu bijai išlipti. Tau ir nereikia. - Rokas

 

Finale Rokui paaiškėjo, kad nebemoku pasitikėti žmonėmis.

O man paaiškėjo, kad tyla ir vienatvė būtų pagelbėję labiau. dDabar prie to, kad esu psichologiškai žlugus prisidėjo ir nepasitikėjimas kitais…damn

Rodyk draugams