BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

APie ne/lietuviškus vyrus ir darboholizmą

Čia apsilankiusiems Lietuvos VYRUKAMS siūlau praleisti įžangą ir skaityti antrąja šio rašinėlio dalį, kuri prasideda: “Pastarosios bobinčiaus atostogos”:)

 

Šiandien artimiesiems pranešu naujieną. Jų lepūnėlė ieško darbo.

Taip taip, nukentės mokslai, turėsiu skolų. Du darbai, iš kurių vienas, matyt, bus naktinis. Nusprendžiu būti KAŽKUO. Šiek tiek meluoju, bet tik tam, kad negirdėčiau tų begalinių:

-Ar tau pinigų maža? Kaip tavo studijos? Mokykis, vaikeli, mokykis!

Tiesa ta, kad noriu pavargti. Grįžti namo ir be sąmonės kristi į lovą. Noriu skaudančių kojų, pms'ų apsėstos viršininkės, niurzgančių klientų. Noriu pragaro, kuris padėtų pamiršti apie asmeninio gyvenimo nebuvimą.

Iki šiol padėdavo knygos, bobiškos atostogos ir vynas. Nebeveikia. Atbunku net nuo Škėmos. Ir šizofreniška aš labiau nei Garšva. Jei tik galėtų, tas Ponaitis savo piliulėmis pasidalytų su manim. Ir mylėtų Jis mane turbūt labiau nei Eleną. Visgi tokie panašūs esam. Jis turi savo liftą, aš taip pat turėsiu savo “skylę”, kurioje mokės pinigus. Pirksiu naują gyvenimą. NA, pradžiai užteks ir šviežutėlio “Fiat Coupe”. Žinant Marijos žemės atlyginimų mastus, gyvenimo neįpirkčiau. Netgi tokio apgailėtino kaip maniškis.

Pastarosios bobinčiaus atostogos Palangoje (skamba kaip keiksmažodis ), kartą ir visiems laikams įrodė- lietuviški vyrai- ne man. Užteko apžiūrėti vietinę “Basankės “fauną. Užtat lietuvaitės,patrauklios moterys, gracingai žirgliuoja pajūriu,įsikibusios tamsaus gymio pietiečiams į parankę. Aš didelė patriotė, bet kai pagalvoji, kad vakarienę žvakių šviesoje (ech) ar bent jau pusryčius dilgelėse esu gavusi -NIEKADA… :))) (juokas pro ašaras) 

Puse savo gyvenimo nesupratau, kodėl mūsų merginos pas užsieniečius bėga, o dabar jau galiu pateikti   priežastis, kurias savo akim mačiau, savo ausim girdejau, pati ten buvau, per barzda varvėjo:

1. Italas ,tarkim, nesispyriodamas pagamins Risotto alle Seppie (čia tau ne šiaip makaronus su sūriu iškept), nuoširdžiai nustebs, kad Lietuvoje vyrai valgyti gamina tais išimtinais atvejais kai:

nėra pavargę po savo super duper darbų, kurie ,suprantama, šimtus kartų sunkesni nei moteriškieji/ kai per Tv netransliuojamos svarbios,svarbesnės ar pačios svarbiausios krepšinio varžybos(galimi ir kiti variantai: F1, futbolas, išimtinais atvejais netgi tam tikros muilo operos/

 kai draugai nekviečia gert alaus/

kai paprašyti pagaminti ką nors vakarienei labai greitai nesugalvoja rimtos priežasties kodėl negali/ kai jų moteris mirtim galuojas(ta prasme, temperatūra 39 ar didesnė) 

Galvos, skrandžio ir kiti menki skausmeliai čia, kaip, beje, ir išsisukinėjimuose nuo sekso nesiskaito.

2. Prie vakarienės iš Italo gausi tuziną žvakių ir nuostabų stalo paserviravimą (for better atmosphere).

Tuo tarpu,statistinis lietuviškas vyras nežino kitų žvakių paskirčių, apart, žvakių skirtų Vėlinėms, bobučių šermenims ir tų kur ant torto. Jei žvakių namuose vis dėlto atsiranda moteros iniciatyva, dažniausiai girdimi lietuvio “laimės” šūksniai”:

-Namus padegsi!                                                                                                             

-Pati galėsi vašką šveist!

-Kiek šitas brudas kainuoja?!!!!!( Į šį šūksnį geriau neatsakyti, kad išeitų trys buteliai alaus)

3. „Bianco di Custoza” gėrimas ir pusvalandžio paskaita apie geriausius pasaulio vynus. Tada dar valanda pašnekesių apie Remerką, Antrą pasaulinį ar politiką.

Sakykit ką norit, bei jei Vyras gali nepertraukiamai plepėti apie žymiausius visų laikų klasikus, Jis vertas net mano pagarbos. Ne meilės, nes ,kaip jau sakiau, aš esama patriotė ir būsima darboholikė (patriotizmo pasekmė).

 

PREGO

Rodyk draugams