BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Normalumas

Šiandien keliamės ir šypsomės. Pavyksta beveik natūraliai. Geriam kavą apsikrovusios rytiniais laikraščiais. Tiesa, tavo puodelyje ,galima sakyti, cukrus su trupučiu kavos. Graibstom skiltis- Mano kultura, tavo politika. Dėl horoskopų dažniausiai susipešam, laimiu visada aš, bet taviškį skaitau garsiai.

Viskas įprasta. Kirpykloj užgroja Mika Happy Ending. Net išjungti nepaprašau. Saldus popsas, kuris turetų kažką priminti. Bet nebejaudina. Įsijungiu savo Mark Ronson. Dar perku aukstakulnius , raudonus. Kažin ką Froidas pasakytų apie mano pomėgį šiai spalvai. Neįgyvendinti seksualiniai poreikiai? Oh, come on, Froidai. Tavo metodai vis tiek man nepagelbės.

Šiandien mūsų planuose Dieselboy ( http://www.djscene.lt/event ) ir nemenkas kiekis alkoholio. Nebegeriu tam, kad taisyti padėtį. Žmonės sako, tai į gerą. Regis parašiau apie nieką- tipiškas rytas mūsų namuose- šurmulys ir nuolatinis niurzgėjimas, esą nėra ką apsirengti…Bet man tai esminis dalykas. Šito įprastumo laukiau visą savaitę. Pagyveni savaitėlę savęs gailėjimo būsenoj ir supranti, žmogau, kaip gera jaustis normaliai. Tiesiog normaliai- jokių euforijų, jokių katastrofų..

Rodyk draugams

Sintetika

 

Šiandien supratau kuo blogi nedūžtantys indai. Paleidau lėkštę į sieną. Nieko. Varge, o man taip reikėjo surinkti šukes, nes niekas , rodos, niekas niekas aplink nesibarsto labiau už mane. Lietaus nebuvo tris dienas, dušas nebepadeda. Toks purvas.  Bloga daros.

Jie mato- aš pavargusi. Nevalgau ir nebemiegu. Tos trys valandos košmarų kasnakt tikrai nesiskaito.  Šiandien perkratau savo vertybių sistemą. Dieve, kažkada buvau sušikta egoistė, bet tai buvo taip natūralu. O dabar gryna sintetika. 

Išgeriu šeštąjį puodelį kavos ir skaitau. Svetimas istorijas, nes manoji šiandien dar laukia stebuklingos piliulės. Jie myli mane ir jaučia. Sakau pavargus, o juk niekad tokia nebūnu. Jie netiki, bet ir padėti niekuo negali. Turiu išbūti su visu šiuo mėšlu savyje. Pati viena. Užteks to, kad jūs sėdėsit šalia ir šypsositės, nes mano skausmas yra mano, savo šukes renku pati.

Šiandien turiu vieną troškimą, noriu užmigti. Paprasčių paprasčiausiai. Aštuoniom elementariom valandom. Ramiai, be sapnų.

Nesergu aš jokia depresija, prašau savo komentarais manęs negydyt. Serga mano vertybės. Eisiu padėkoti mamai,kuri blogai mane išauklėjo. Ką reiškia žodžiai- svarbiausias nuoširdumas ir meilė gyvenime ,dukryt?… kai augini vaiką gyvenimui tarp purvinų žmonių?..

Rodyk draugams

Neištikimybės anatomija

Mano žmonės mėgsta kurti savo tiesas. Aš juos vadinu melagiais ir galima sakyti nemėgstu. Bėda ta, kad jie baisiai mėgsta mane. Pliusas tas, kad kelyje pasipainiojus kokiam naujam boyfriendui, man nereikia gaišti laiko svarstant kiek labai Jis su manim nuoširdus. Atsakymas visada skamba- nelabai. Šitaip sutaupau daug laiko- nereikia tikrinti sms'u mobiliajame ( žmonės vis dar tai daro..oh my god..) ar uostinėti ar ,neduok Dieve, marškiniai neatsiduoda svetima moterim.. Aišku turiu vaidinti didžiai nustebusią, kai žmonės man sako :

-Jis Tau meluoja..

Šis susirūpinusio veidelio nustatymo epizodas visuomet labai smagus. Ašarų aš beabejo neišspaudžiu, bet ir to juoko, kuriuo plyštu viduje, žmonėms stengiuos nerodyti. Pagalvos- nenormali. Taigi aš turiu daug laisvo laiko ir nežinau kur jį padėti. Beabejo, galėčiau skaityti paskaitėles vaikučiams “Kaip negražu meluoti” tema, bet, kad man nuo to nei šilta, nei šalta. O vat mokyti vyrus melavimo subtilybių- jau šis tas idomiau.

 Tai vat, mielieji , čia Jums [nors aš ir šiaip visada rašau Jums, bet dabar jau tikrai paskaitykit..Dėl Dievo meilės ir dėl savo pačių gerovės, nes kai vieną vakarą jūsų brangiausioji griebsis sekso bado ar prie vakarienės stalo gausit šakute per nosį, galėsit kaltinti tik save...]

Jei kažkada Jums teko skaityti apie pogrindinę VBS [viena boba sakė] saugumo ryšių agentūrą ir jūs nepatikėjot, metas galvoti iš naujo. Tokią instituciją mes TIKRAI turim, todėl jei riimtai ieškote meilužės, labai patariu kreiptis į artimiausią kaimo archyvą, ir išsiaiškinti ar jūsų potencialioji nėra jokiais giminystės ryšiais susaistyta su jūsų esamąja. Jūs pažįstate jos seseris, puseseres, tetas? Esate ramus? Nė velnio. Čia tiks įvairi giminystės amplitudė- pradedant kaimynės iš antro aukšto bendradarbės kosmetologe, baigiant jūsų mylimo paštininko santechnike. Moterys kalbasi! Po velnių  kiek jums dar reikės tai aiškinti. Mes kalbamės viešuosiuose tualetuose, vedžiodamos savo mielus pudeliukus, kalbamės kirpyklose ir anoniminių alkoholikų susibūrimuose. Tos temos visuomet pradedamos skudurais ir baigiamos vyrais. Pradėjus gert- keikiame oficialiuosius, įkaušusios prisimename ir meilužius.

Jei potencialiąją meilužę vedatės i restoraną/kavinę/kiną/teatrą, patarimas jums- NESIVESKITE. Jei jau nusivedėte, apgailestauju, padėti jums nebegalima. Jei vis dėlto grįžę namo nekritote it negyvas, parblokštas mylimosios įniršio- SVEIKINU. Ji arba nusprendė taikytis su jūsų melu, nes esate jai patogus, arba šį vakarą su savo potencialiuoju vakarieniavo restorane priešais. Jei visgi galvojate, kad esate gudrus melagis- Jūs klystate.

Vyrai meluoti nemoka, todėl Jei Jūs meluojate, o Jūsų mieloji jumis tiki, vargšai jūs, matyt labai patogūs joms esate.

Rodyk draugams