BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Hollyvudine karta

Taigi, eilinis vakaras filologinių skaitalų. Esu beveik pasiruošusi ryt kulniuot pas dėstytoją- daugiau to mėšlo į save negrūsiu… Dvidešimto amžiaus homoseksualistinė literatūra. Supraskit teisingai, homofobija nesergu. Bet atleiskit man, turiu gailėti visų engiamo Kafkos, kuriam aplink vaizduojas amžinas despotizmas. A, tiesa dar Waildas su savo super duper išpūstom vertybėm, bet jo taip pat niekas nemylėjo.


Vienintelis Džoisas rašė teisingai: …noris tik sėdėti ir dūsaut. Tylėti apie nieką. Ir, kad gera būtų. ..


Ar bent jau kažką panašaus…beveik ir nepamenu. Bet man irgi norėtųs, kad gera būtų. Nors dabar toks metas.. Na toks, kai nieko jau nesitiki. Žinot, būna laikas kai tikiesi, kad kažkas dar ateis. Taip. Su visais trenksmais ir riksmais. Kitas laikas būna, kai trenksmai nurimsta ir viskas ritas žemyn. Tada galima savęs gailėtis..ir tai nėra taip jau nuobodu. O mano laikas toks, kokio apskritai nerandu nei vienoj knygoj…Toks lyg kažkas, kas turėtų ateiti, lyg ir atėjo, o paskui suprato, kad pataikė šiek tiek ne tuo adresu.


Labai blogai nėra ir nebus jau. Visada viskas bus normalu. Ir mane tas “normalu” , iš esmės žudo labiausiai.


Viso to pasekoje…aš pradėjau gerbti šiuolaikinės animacijos kūrėjus… ir dabar tai skambės gal visai ne į temą (blink blink), bet tuose mano vaikystės filmukuose, kur žmonių santykiai buvo vaizduojami kaip labai geri ar labai blogi, kažkur pražioplinėjo tuos, kurie būna tiesiog normalūs.


Dabar lyg ir reikėtų kažką daryti, bet imi žmogus ir susitaikai…žmonės gatvėje man sako, kad tik viena mano akis švyti. Suprask, būna žmogui gera, sakoma akyse tai atsispindi. O mano normalu tada turėtų apsiriboti tik viena akimi, viena ausimi, koja viena…


O iš tiesų tai gal niekas nemato. Per ilgą laiką supranti, kad galima dūsauti kartu, bet kiekvienas sau..ir niekas to nepastebės, gal net ir patys dūsautojai. Kaip sakoma, Hollyvudine karta- vaidyba gali viską.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. unwritten:

    Sveikas poxuizmas, kaip sakoma? (;

Rašyti komentarą