BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

paskutinis

- Net šis ruduo su tavim išdidus. Gal ir nelyja todėl. Gal ir nedulka miestas kaip įprastai dulkėdavo. Gal ir užbaigsi jį gražiai. Rudenį, o gal ir visą kitą. Tyliai, pakelta galva, kaip turėtų užbaigti dvasingas žmogus. Tiesiog pakopa aukščiau. Arba kilometru toliau..Su maža nuoskauda, kad reikėjo anksčiau…lyg vėluotum uždaryti duris.

Už šiuos žodžius dar ne kartą pirksiu tau rytinės kavos mažoj krautuvėlėj. Kažko daugiau padaryti lyg ir negalėčiau. Juk buvo tik pokalbis, skubant senamiesčio gatvelėmis, o iš tiesų, tik tiek ir reikėjo. Iki šiol pabaigų aš nemėgau, jas visada vainikuodavo trinktelėjusios durys. Net ir rudens- be jokio susidomėjimo šventinėmis vitrinomis. Ir žmonių- be tikėjimo nauja pradžia.

Tik dabar kitaip. Šalčiu dega žandai, kurių neslėpiu po puspalčio atlapais ir mėlstantys delnai kišenėse . Ruduo toks ir turi būti- su surūdijusiais turėklais, šaltais troleibusais, o vakarais su saule, jau tik kur ne kur, degančia langų stikluose. Nebejausiu jo tokio, koks yra šiandien..Gal balos kitą lapkritį bus panašios- visgi laimė ar skausmas jau bus iš kitur.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą