BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sintetika

 

Šiandien supratau kuo blogi nedūžtantys indai. Paleidau lėkštę į sieną. Nieko. Varge, o man taip reikėjo surinkti šukes, nes niekas , rodos, niekas niekas aplink nesibarsto labiau už mane. Lietaus nebuvo tris dienas, dušas nebepadeda. Toks purvas.  Bloga daros.

Jie mato- aš pavargusi. Nevalgau ir nebemiegu. Tos trys valandos košmarų kasnakt tikrai nesiskaito.  Šiandien perkratau savo vertybių sistemą. Dieve, kažkada buvau sušikta egoistė, bet tai buvo taip natūralu. O dabar gryna sintetika. 

Išgeriu šeštąjį puodelį kavos ir skaitau. Svetimas istorijas, nes manoji šiandien dar laukia stebuklingos piliulės. Jie myli mane ir jaučia. Sakau pavargus, o juk niekad tokia nebūnu. Jie netiki, bet ir padėti niekuo negali. Turiu išbūti su visu šiuo mėšlu savyje. Pati viena. Užteks to, kad jūs sėdėsit šalia ir šypsositės, nes mano skausmas yra mano, savo šukes renku pati.

Šiandien turiu vieną troškimą, noriu užmigti. Paprasčių paprasčiausiai. Aštuoniom elementariom valandom. Ramiai, be sapnų.

Nesergu aš jokia depresija, prašau savo komentarais manęs negydyt. Serga mano vertybės. Eisiu padėkoti mamai,kuri blogai mane išauklėjo. Ką reiškia žodžiai- svarbiausias nuoširdumas ir meilė gyvenime ,dukryt?… kai augini vaiką gyvenimui tarp purvinų žmonių?..

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. JuodaiBaltas:

    Purvinas žmogus visada pastebės purvo buvimą kituose, bet ne gramo savyje

  2. imodzhi:

    O kaip cia pastebesi, jei tuo purvu teplioja ir kitus. Tik, va veidrodzio neturi, nemato, kad kitu purvas tai tas pats , nuo jo pukrites..

Rašyti komentarą