BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Visa esmė agurkuose

Senamiestyje turiu tokią mylimą kavinukę, kurioje visiems giliai dzin, kai aštuntą ryto užsisakau “Krupniko”, o tada kartoju dar tris serijas.  Sumetu rankraščius ant riebaluoto stalo, ko pasekoje viskas perrašoma iš naujo. Saulius, vietinis barmenas, nepasigėdina išrėžti koks “aceit” geras tas mano darbas:

- Geri tam, kad kažkas tave įkvėptų, o rašai apie tai, kas tavęs taip niekada ir neįkvepia.  Čia tau ne kiaulaites prie staliukų aptarnaut.

Saulius gal būtų ir teisus, nors jo nuomone pasikliauju tik rinkdamasi alkoholinius kokteilius. Kai pagalvoji, kažkada čia ateidavau gerti tam, kad jausčiaus normaliai , taip ir įvyko ta didžioji pažintis. Iš tikro ji nė velnio nedidinga- Saulius vienintelis mano pažįstamas vyras, kuris samdo stoties mergaites, kad šios keptų jam bulvinius blynus. Na , mergaičių aš nesamdau, bet kartais atrodo, kad vieniši esame vienodai.  Sauliaus manymu mano darboholizmas suvaidintas, balandžius lesinu aš ne iš humaniškų paskatų ir apskritai esu pakankamai blogas žmogus, nė velnio neišmanantis apie savo istorinį/tarnybinį/moralinį identitetą.. Jo politika paprasta:

- Jei mažiau rašytum ir daugiau verktum, kaip kad daro visos “skystos” moterys prieš miegą, tai gal taptum truputį normalesnė. .. Arba gamintum šaltibarščius..Agurkų pjaustymas paprastai visas durnas mintis iš galvos išmuša. Pažiūrėk į mūsų virėją Genutę- du buvę vyrai, trys vaikai ir katinas su plaučių uždegimu, o ji per dienas ką? Agurkus pjausto. Dar neteko girdėti vyrais ar gyvenimu besiskundžiančios. O dabar pažiūrėk į save- kai trūksta traukos-Negerai, o jei randi tokį, su kuriuos “aceit” delnai prakaituoja, vėl blogai, nes nėra kaip savęs pakankinti ir apie ką rašyti nėra. Juk sakau visa esmė agurkuose.

Saulius gal ir teisus dėl tų agurkų. Jei randi žmogų su kuriuo agurkų pjaustymas tampa visai idėjine veikla, gal tada ir pats turi perspektyvų tapti šiek tiek normalesniu žmogumi. Jei nebijai rizikuoti.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Anonymous:

  "Alkoholis problemų neišspręs, bet leiskime jam pamėginti…" Skamba šiurpokai… :'(

 2. imodzhi:

  ATRIUM - IN LOVE WITH YOU

 3. gedis:

  kazko labai jauciama Skemos itaka :)

 4. basilisk:

  Šiaip kažko panašaus stiliaus neskaitinėju, bet čia visai patiko :) Svarbu trumpa, daug skaityt nereikejo :D Gal kada kokia knygą išleisi ;)
  P.S graži daina.

Rašyti komentarą