BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nubobėjimas

Šiandien supratau, kad lietuviški gydytojai tikri burtininkai. Kompiuterinę smegenų tomogramą atlieka minutės tikslumu. Nespėjus liuoktelt ant sovietinės kušetės, išgirstu, kad man tikrai ne migrena. Unikalus pastebėjimas. O dar skundžias, kad lėšų sveikatos apsaugai,matai, per mažai…Jei akies tikslumu nustatinėjame diagnozes, imu įsivaizduot, kaip atliekamos apendicito operacijos. Pacientas operacinėj, gydytojas, tuo tarpu, geria kavą ir mintimis traukią tą velnio išperą apendicitą lauk. Smagumėlis. Sukikenu.

Jau po minutėlės suprantu, kad kikent tai gal ir nereikejo. Rankose siuntimas pas psichologą. Bandysim sėkmę čia. Mano nelaimei pasitaiko moteris. Velnias, kaip nemėgstu pokalbių su moterimis. Jos visada įžvelgia daugiau nei penkiasdešimt meilės ir dar tuziną neapykantos porūšių. Pakankamai Cosmopolitano prisiskaitai. Visiskas šūdas.

Aš paklausiu kodėl nemiegu. Tada ji kitais žodžiais to paties paklausia manęs. Skundžiuosi apetito stoka ir pervargimu, o po penkių minučių išgirstu, kad man derėtų sveikiau maitintis ir susirasti daugiau naudingos veiklos. Galų gale gaunu patarimą išsimiegoti. Pakalbėjus apie galvos skausmus, paaiškėja, kad galvos man neskauda. Rodos, kol nukulniavau nuo pediatro kabineto, kokius cielus šešis metrus, mano galva ėmė ir pagijo. Eina sau…!!!!! Dar gaunu krūvą patarimų, esą man reikia turėti artimą žmogų, kuris manim rūpintųsi [ eisiu ryt ieškot tokio, dar neišsirinkau Laisvės alėjoj ar Akropoly šniukštinėt geriau apsimoka], dar kažką murmėjo apie jausmus, saugumą.Na šitoj pokalbio fazėj girdėjau tik bla..bla..bla .Paistalai.                                           

Visa esmė, kad man reikia kalbėtis.                                                                         Tą ir padarau. Su vyrais. Mano problemų jie išklauso, šį sykį, suprasdami kaip viskas rimta,pokalbio metu beveik neriaugėjo. Niekas nieko nepatarinėja- nuperka alaus. Jų pasaulyje viskas paprasta. Jei skauda galvą geriamas citramonas, jei palieka mergina- surandamos cielos dvi, jei įsimylima….na, taip nebūna.

Žodžiu, jų supratimo ribose aš normali. Kaip moteris. Su laikinais nubobejimais.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą